الخرائط التاريخية لأذربيجان

في وقت سابق من يدعي أن هناك بلدا موحدا وترك وقدم الأمة الأذربيجانية من قبل أذربيجان ونطاق تزييف عموم Trkyst يمر يوم من قبل الجماعات.

وفقا لمطالب الأمة التركية, شامل دو بخش جمهوری آذربایجان فعلی و آذربایجان حقیقی ایران بوده است که پس از قرار داد ترکمانچای توسط ایران و روسیه به دو بخش تجزیه شدند و مطابق با این نظر ,کشور کنونی آذربایجان و آذربایجان ایران دو بخش از یک کشور تاریخی هستند که توسط ایرانیان اشغال شده بودند و لازم است قسمتهای آن باردیگر به یکدیگر ملحق شوند .

در ادامه ی این مطلب مجموعه ای از نقشه های تاریخی برای رد این ادعا و دانستن حدود و نامهای تاریخی آذربایجان به صورت فایل متنی نمایش داده می شود .پس از دریافت فایل برای دیدن جزییان بیشتر از امکان بزرگنمایی بهره گیرید

صياغة Zrgshnsp

الصور لهذا العنوان وقد اتخذ مثل نهاية القصة يوم الثلاثاء هو خريطة من القرن التاسع عشر .
تحميل ملف نصي، والخرائط التاريخية أذربيجان

2 الرد على الخرائط التاريخية لأذربيجان

  • بيا يقول:

    إخوانه بك bebin Koroshi ريال عماني فا Koja koshtan يكون لإعطاء
    vagean كه أيها ojobeyee daneshmande جيدا

  • مسؤل يقول:

    خرائط إشارة خاطئة وأن كل خريطة من مجموعة واحدة في كل حالة هو موضح في الكتاب، وكتب القصة في المكتبات الأرمنية، وجوجل، وأنا أقتبس، واللغة الإنجليزية. من نمی دانم شما چه جیز را ارمنی می خوانید و کدام سایت ناسیونالیست ارمنی است خود کتاب هم در نیویورک چاپ شده البته کتاب در مورد نقشه های مربوط به ارمنستان است اما این موضوع ربطی به اعتبار اسنادی که مرجعش ذکر شده ندارد. در مورد نام آذربایجان هم منطقه ی اران در قدیم آذربایجان خوانده نمی شد بدیهی است که در نقشه ها هم چنین چیزی نیامده باشد.